Blogu Giydir Uncategorized Kıyafetlerinizi basılı eşarpla tamamlayın

Kıyafetlerinizi basılı eşarpla tamamlayın

Kadınların tercih ettiği kıyafet stilindeki bir ürün basılı eşarptır. Eşarp, boynun veya omuzların etrafına sarılmış bir kumaş veya serap parçasıdır. Bu basit ürün, basit görünümü daha şık ve modaya dönüştürmek için son derece güçlü olduğu ortaya çıktı.

Baskı Eşarp veya Serape, şekil ve renk de son derece değişkendir. Görünüşünüze eklenirse muhteşem görünecek benzersiz temalar da var. Aslında, eşarpın kendisini nispeten özgürce nasıl kullanacağınız, kıyafetler için mevsime veya moda stiline bağlı olabilir.

Eşarp veya serape giymek, farklı olaylarda kullanılabileceği için biraz çok yönlü moda ürünüdür. Hem resmi hem de resmi olmayan bir eşarp entegre edilebilir ve bir tamamlayıcı olarak kıyafetlerinizle eşleşebilir.

Rahat durumlar için, sadece yürüyüş gibi canlı temalar ve parlak renkler ile baskılı bir eşarp giyebilirsiniz. Elbette bu eşarp seçimi hala kıyafetinizin genel tarzına uyarlanmalıdır. Muhteşem aktris Katie Holmes Scarft Mix’in görünümünü incelemenin yanı sıra Skinny denim ve sıradan bir siyah tişörtle eşleşmeyi deneyin. Denim ve tişörtler basit görünse de, bir eşarp kullanımı Katie görünümü hakkında canlı bir algı sağlayabilir.

Ofise gitmek için basılı bir eşarp giymek isterseniz imkansız değildir. İş kıyafetlerinize eşarp eklenebilir. Giysiler daha basit çalışma eğilimindeyken, baskılı veya desenli eşarpla entegre edilmişse sıradan büyüleyici olacaktır. Aynı şekilde sıradan renklerle bir eşarp giymeyi seçebilirsiniz. İş kıyafetlerinizin garantili görünümü de moda ve çekici görünecektir.

Bir kutlamaya gitmek için bir eşarp giymek istiyorsanız veya bir randevunuz olduğunda başka bir durum. Baskılı eşarp da aynı şekilde basit resmi elbise ile eşleştirilmiş. Cameron Diaz, parlak kırmızı eşarp ve ipek pamuk kullanarak görüldü. Bu muhteşem eşarp daha sonra farklı MIDI kutlama elbisesi beyaz ve çiçek ile entegre. Aslında, maksimum bölümün algısını sağlayan parlak kırmızı renkte ayakkabılar kullandığında daha mükemmel bir görünüm. Buna ek olarak, aynı zamanda son derece zarif görünüyor.

Daha fazla örnek için, basılı eşarp ile kıyafetlerinizi tam olarak nasıl toplamaya dair resimlere uymayı tam olarak görmeye ne dersiniz?

Hayvan baskılı eşarp kıyafeti
Hayvan baskılı eşarp leopar gibi görünüyor. Bu tür karışımı sıradan siyah renge sahip elbiseyle kullanmak istiyorsanız.

Ayrıca bakınız

Moda, mücevher, kış moda
Tatil Partisi için En Popüler Moda Takı Deseni

Kıyafetli çiçek eşarp
Geometrik desen baskı atkı
Bu stil nasıl kullanılır, eşarp boynun arkasından sarın, sonra eşarpın bir ucunu arkaya çekin. Bu stil saten veya ipek kullanmak için uygun eşarp malzemesi.

Leopar baskılı eşarp kıyafeti
Basit ve sıradan çantalar aynı şekilde eşleşen bir eşarpla entegre edilebilir. Yöntem, çantanın bir koluna bir eşarp bağlamaktır. Bir çanta ile daha şık görüneceksiniz.

Güzel baskılı eşarp kıyafeti
Basılı eşarp moda stili
Basılı eşarp kıyafeti
Görünüşe göre, sadece eşarp veya serape boyunda veya omuzlarda kullanılamaz. Eşarp da aynı şekilde bandana veya kemer olarak kullanılabilir. Benzersiz temaları olan bir eşarp seçin ve yanan bir başlık giyin. Böylece, görünüşe benzersiz ve çekici bir görünüm garanti edilir, özellikle de sizin için son derece uygundur.

Fotoğraf Kaynakları

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post

Pop of ColorPop of Color

Umarım haftanız harika başlar. Çalışma haftasına, şerit düğmesi aşağı gömlek ile tamamlanan bu kravat bel etekte bir renk pop ile başlamak. Bir çalışma stilini değiştirmek ve yaz için biraz renk