Blogu Giydir Category Hindistan’da Moda Markaları: Onları dolabınızda tutmalısınız!

Hindistan’da Moda Markaları: Onları dolabınızda tutmalısınız!

Moda Hindistan’da her yerde var. Mumbai banliyölerinden Uber kalça tarzı olsun ya da Delhi’deki üst düzey markalar için trend olsun. Shillong’dan Bangalore’ye, Hindistan son derece şık bir şekilde öne çıkıyor ve bunu reddetmiyor. Programın, Hindistan marka pazarını bu kadar büyük bir ve ciro ciro ile yapan şey budur. Hintliler moda gibi ve Hindistan’daki en iyi moda markalarını elde etmek için zor kazanılan paramızın lakh’larını harcıyoruz.
[Ayrıca Oku: Üniversite öğrencileri için ucuz ve bütçe dostu moda markaları]

Bu yazı tamamen Hindistan’daki farklı giysi markaları ve Hindistan’daki bu giyim markalarının sunduğu şeyin yanı sıra New Age müşterisinin ne aradığını gösteren her birinin USP’sinin ne olduğu hakkında? Keşfetmeye hazır… Aşağıda çok daha fazla kontrol edildi!

Etnik kıyafetleri sevenler için
Hindistan’da etnik aşınma pazarı gelişiyor. En iyi örgülere, doğrudan ülkenin kalbinden en iyi stillere sahibiz! Herkes Hint kıyafetlerinde giyinmeyi seviyor ve bunlar Hindistan’ın önde gelen markalarından birkaçı:

Fabindia
Hintli handloom’un en büyük satıcılarından biri olan Fabindia, alemini genişletti ve iç dekorasyonlar, reçeller, turşular, tütsü ve moda mücevherleri de sunuyor. Bu markanın USP’si, stillerinin özel olduğu ve aynı zamanda, bu kadar uzakta bulmak için yaratılışlarına asla inanmayacak bir grup insana geçim sağladığı gerçeğidir. Biraz pahalı tarafta, ancak ürünlerinin çoğu dayanıklı, oldukça iyi. Ürünleri Hindistan’ın kırsalından geliyor ve bunlar üzerinde büyük bir standart ve bölgesel etki görmeyi bekleyebilirsiniz.
Kaynak: Indianroots.comanokhi
Anokhi, Jaipur’daki kırsal sanatçıların özel ürünlerini sunmaları için bir platform sağlayan bir marka daha var. Anokhi’nin USP’si, çoğunlukla Jaipuri pamukunda sunulan organik modasıdır. Stilleri ve renkleri son derece cesurdur, bu da onları bir kalabalık memnun eder.

İlginç modayı sevenler için
İlginç sarees, blazerler ve boksörler bile Hint kalabalığıyla böyle bir öfke ve Hint gençleri tarafından benzer şekilde sevilen iki marka var.

[SC: Mediad]
Quirkbox
Quirk marka adlarında, bu nedenle çeşitlerinin eksantrik stillerle ve fikirlerle dolu olmasını bekleyebilirsiniz. Stilleri güçlü ve ustaca ve onları giydiğinizde, her yere kafaları çevireceğinizden emin olabilirsiniz. İnanılmaz tasarımlarından birkaçını örnekleyin-

Kaynak: TheQuirkbox.comChumbak
Chumbak ilk kez sahneye çıktığında, sadece bardaklar, telefon durumları ve kırtasiye gibi ürünler vardı. Markanın USP’si sanatçıları ve bu öğeler üzerindeki çalışmalarını tanıtıyordu. Şimdi aynı şekilde boksörler, tişörtler ve hatta pijama üreten bir giysi hattı var. Listelerindeki ilginç ürünlerden birkaçına bir göz atın:
Bunun gibi bir nane taze elbisesi, size harika bir yazlık titreşim sağlayacaktır:
Kaynak: Bighairloudmouth.commix ve bu sundress ile sarıyı eşleştirin:
Kaynak: Blogspot.com Görünümünüzü görünmek için yorucu tişörtlerinize bir çalındı:
Kaynak: myntassets.com Favourite dünya çapında markalar
Bu Hint markalarının yanı sıra, alıcılarımız da kalıcı olarak 21, H&M, Zara ve Mango gibi şık şık markalar gibi.
Sonsuza kadar 21
Şık ama ucuz kıyafetler için satın almayı seven neredeyse her Hintli kadın için markaya gidin. Ayakkabıları, ya da aksesuarları veya önlükleri, hatta makyaj- kalıcı olarak 21 mağaza bir gencin her isteğiyle ilgilenecektir!
Kaynak: PinterestSource: hdwallpaperscargo.comzara
Biraz pahalı olan bu İspanyol markasının, özellikle kış kıyafetleri olmak üzere gerçekten zarif kıyafetleri var. Bir Zara bombacı ceket, her türlü kendine saygılı modacı için bir ihtiyaçtır!
Kaynak: Pinterestso tam burada Hindistan’daki en iyi moda markaları ve Hintlilerin alışveriş yapmaktan hoşlandığımız tüm yerler! Bir dahaki sefere alışveriş yaptığınızda, bunları çok sevilen markaları incelemeyi hatırlamayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post