Blogu Giydir Uncategorized Vazelin-İtiraz Hacks ve Anlamanız Gereken Fikirler

Vazelin-İtiraz Hacks ve Anlamanız Gereken Fikirler

Vazelin, yıllardır bizim ürünümüz olmuştur, ancak bu petrol jöle kutusunun ne kadar esnek olduğunu tam olarak anlıyor musunuz? Vazelin kullanımı sayısızdır, çünkü gözlerden, makyaj ve saçlardan, çivilere, ciltlere vb.
Kaynak: factinat.comVaseline, iyileşme için uygun bir topikal merhem haline getiren yarı katı bir hidrokarbon karışımından oluşur. Temyiz rutininizde bir tane var mı?
Bunu okuduktan sonra, en erken bir tanesini alacağınızdan eminim.

Vazelinin Faydaları:
1. Kirpik Koşullandırma
Gözler ruhlarınızın penceresidir, bu yüzden kirpiklerinizi bir Vazelin Dab ile koşullandırın. Kirpiklerin büyümesinin yanı sıra zararsız ve hatta!

2. Dövme Kremi Yayınlayın
Dövmeler bu günlerde öne çıkıyor. Ama bazen, cildiniz mürekkeplendikten sonra kurutmaya başlıyor. Dövmeli cilde biraz Vazelin uygulayın ve cildinizin kaydedildiğini düşünün.

3. Split Uçlar Çözüm
Bölünmüş uçlar bir kızın en kötü düşmanıdır, bu nedenle hızlı bir yayılma ve tedavi için biraz petrol jöle uygulayın ve hasar gören uçları tedavi edin.
4. Ruj Rozet Çözücü Çıkıştırıcı
Rujlar bir süre içinde kaymalarımıza renk değiştirme eğilimindedir, bu nedenle lekeyi ovalamak yerine Vazeline uygulayın. Bu ruj izlerini ortadan kaldıracaktır.

5. Koku arttırıcı
Parfümünüzün daha uzun süre kalmasını ister misiniz? Parfümü püskürteceğiniz alana biraz Vazelin uygulayın ve bu da kokunun daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.
6. Nemlendirici
Dirseklerin yanı sıra topuklar da her zaman Sodry oldu ve o zamanlar, sadece biraz Vazelin onlara ideal nemlendirme sağlayacak.

7. Makyaj sökücü
Sadece çıkmayan inatçı makyajı ortadan kaldırmak için pamuk küreleri ve Vazelin kullanın.
8. kuru kütiküller
Vazeliyle bir süre içinde kütiküllerinize masaj yaptırın ve onlara ihtiyaç duyulan nemi de sağlayacaktır.

11. renksiz cilt koruyucusu
Saçınızı renklendirirken, rengin alnınıza sızmamasının yanı sıra cildinizi de renklendirmediğinden emin olmak için saç çizgisine biraz vazelin uygulayın.
12. Ek Parlama ekler
Biraz Vazeline Dab ile aksesuarlarınıza radiat ekleyin. Onları yeni kadar harika gösterecek.
13. Karanlık Daireler Fader
Koyu daireler için Vazelin avantajları oldukça hoş. Koyu dairelerinizde birkaç damla limon suyu ile birlikte biraz Vazelin. Yakında solacaklar.
14. Oje açıcı
Tırnak cilaları kapaklarda sıkılaşır, bu yüzden durdurmak için kapakların altına biraz Vazelin ovalayın ve bir dahaki sefere açılması çok daha kolay olacak.
15. Vücut yıkama peeling
Vazelin’i biraz deniz tuzu ile karıştırın! Ev yapımı vücut ovma hazır.
16. Tıraş kremi yayınlayın
Tıraş, cilde kuruluk tetikler. Tipik nemlendiriciler cildinizi beslemek için yeterli değildir. Doğal dokusuna geri getirmek için alanlara biraz Vazelin uygulayın.
17. Daha yumuşak ve daha yumuşak
Daha yumuşak eller için, ellerinize biraz vazelin ovalayın, pamuk eldivenleri giyin ve yatağa gidin. Daha pürüzsüz ellerle kalkacaksınız.
18. Dudak ovma
Dudaklar hassas ve yumuşak bir cilde sahiptir ve bunları pul pul dökmek, Vazelin’i biraz şekerle karıştırın ve dudaklarınızın üzerine parmaklarınızla ovalayın.
19. Memnun Ayaklar
Yumuşak pürüzsüz ayaklar için, ellerle aynı tekniği kullanın. Ayaklarınıza biraz Vazelin’e masaj yapın, sonra çorap giyin ve yatağa gidin.
20. Yardımcı Kırışıklık Kapatıcısı
Bu, “karga ayakları” olanlar için yararlı bir tekniktir. Uyumadan önce gözlerinizin etrafına biraz koyun.
21. Gece Kremi
Sadece bazı Vazelin’i ısıtın ve bir gece kremi için en iyi alternatif olarak kullanın. Bana bağlı, en yumuşak cilde kalkacaksın.

22. Küpe kayma
Küpeler genellikle hassas kulak memeleriniz için biraz pokey olabilir. Sadece loblarınızı biraz Vazelin ile yağlayın ve küpeler onunla idealdir.
23. Saç Hack
İyi çalışan kısayollara inananlar için hızlı bir fikir. Maymun saçlarını geri kaydırmak için saçınıza biraz petrol jöle uygulayın. Yüksek bir at kuyruğu veya bir çörek yaparken en iyi çalışır.
24. Dudak Balsamı
Çikolata seviyorum? Kim Değil! Vazelini çikolata veya eritilmiş çikolata içmekle karıştırın ve kendi çikolata aromalı dudak balsamınızı üretin.
25. Kepek Önleme
Saç derisi kuruluk kepek tetikler, bu yüzden kafa derinizi Vazelin Petrol Jelly ile biraz daha az eğilimli hale getirin.
26. Çivili saç
Saçlarınız için tekrar, dalgalı görünümün hayranıysanız, saç jeli yerine saçınıza biraz Vazelin uygulayın ve harikalar yaratacak.
27. Üzerine bir ses koyun
Vazelin kolayca kayar. Bu nedenle, çıkarılması zor bir parmak sesi çıkarmaya çalışırken, sadece bazı vazelin uyguladığı ve idealini kullanın.
Bu faydalar bir şişe Vazeline idealini almanız için yeterli değil mi? Profesyoneller eksileri değerlendirmesine rağmen, yan etkilerini de anlarsanız daha akıllıca olur.
Vazelin yan etkileri:Yan etkiler, nemli ciltlerde ve tıkanmış gözeneklerde kullanılırsa, hassas cilt alerjileri ve mantar enfeksiyonları ile sınırlıdır. Tıkanmış gözenekler ek olarak kırılmalara neden olabilir.
Şimdi Vazeline ile cildi ve cilt bakım rutinlerimizin de toplamı. Herhangi bir fikirimizin yanı sıra hackler size gerçekten yardımcı oldusa, deneyiminizi bizimle paylaşmak için aşağıda yorum yapmayı hatırlamayın. bizi izlemeye devam edin!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post