Blogu Giydir Category Kadınlar için fütüristik spor giyim: Geleceğe Hoş Geldiniz!

Kadınlar için fütüristik spor giyim: Geleceğe Hoş Geldiniz!

Gelecek tam burada ve hepimiz hayata baktığımız yöntemi kesinlikle dönüştürecek inanılmaz bir modifikasyonun parçasıyız. Hırsızlık önleyici bir bütçe olsun, ister fütüristik spor giyim ve görünümlü olup olmadığı, her şeyin yanı sıra iyilik için de değişiyor!
Bu günlerde büyük bir ivme kazanan son model, kadınlar için fütüristik spor giyim modelidir. Uzun zamandır spor giyim inovasyon kalıplarının insanlar için büyük bir ilgi oranı olduğu düşünüldüğünde, herkes bu yüksek performanslı giysilerin veya ayakkabıların tam olarak nasıl yaratıldığını anlamak istiyor. Bu nedenle, teknolojinin yardımıyla, şimdi müthiş lifleri sayesinde rahatlığınızı ve aynı şekilde yıldırım hızını sağlamak için yaratılan bir çift tozluk var.

[Ayrıca okuyun: Atletik Sports üst düzey görünümünü giyin]
Sporda giyilebilir yenilik, önde gelen bir şeydir ve piyasadaki en büyük markalar, sporu her zamankinden daha iyi hale getirmek için bazı olağanüstü yeniliklerle geliyor.
Kaynak: Yaninasportswear.comsportswear inovasyon trendleri
Nike, Adidas ve Puma gibi en büyük spor giyim markalarından bazıları, kadınlar için bazı dikkat çekici ve fütüristik spor giyim ile bulmak için farklı tasarımcı kullanımlarıyla birlikte çalışmaya başladı. Bunlardan birkaçını inceleyelim:

Stella McCartney ve Adidas
Stella McCartney zaten olağanüstü ve tasarımcının Adidas’ı harika görünen bir spor giyim çizgisini bulmak için bir araya getirdiği yöntemi seviyoruz. Bu özel çizgi, İngiliz tasarımcının lüks duyarlılığı ile atletik markanın işlevselliği arasında ince bir karışımdır.
[SC: Mediad]

Peki bu stili bu kadar harika yapan nedir?
Bu çeşitteki tüm stiller yüksek moda bir destek olan hoodies vardır. Çiçek desenlerinin yanı sıra en sıradan ve aksi takdirde sıradan spandeks egzersiz kıyafetlerine karışırlar. Çeşitliliğe sahip koşu bandı ile hazır parçalar da günlük topluluklar için kullanılabilir. Bu çeşitliliğin sahip olduğu en iyi atletik görünümden birkaçına bir göz atın:
Kaynak: pinterest.comSource: pinterest.comSource: pinterest.comSource: pinterest.com.comanti-cravity tozluk
Peki, isim fütüristik yeterli görünüyor değil mi? Bu anti-yerçekimi tozlukları ile ilgili en iyi yanı, size dikkat çekici bir şekilde ve aynı zamanda son derece yumuşak bir el hissi verecekleridir. Bu özel giysilerde kullanılan liflerin dayanıklılığı dikkat çekicidir ve aynı zamanda fitness merkezi kıyafetlerinizi yakında almanız gerekmez.

Bu fütüristik spor giyimini kadınlar için yapan markalardan biri de terli Betty. Çeşitli anti -Giriş tozlukları o kadar öne çıktı ki, Lulemon’un piyasadaki tutuşunu bile aşan!
[Ayrıca okuyun: Egzersiz oturumlarınız için ideal spor sütyenini seçmenize yardımcı olmak]

Kaynak: Geek.comon CloudSurfer
Bu ayakkabılar aslında sizi gerçekten kanatlar sağlayabileceklerine inanmaya ve sörfü bulutlayabileceğiniz gibi aldatabilir (ad ilerledikçe!).
Tuhaf görünümlü spor ayakkabılarının gerçekten engebeli benzeri sırtları var. Bunlar, çalışırken tüm dikey ve yatay etkiyi almak için oluşturulur. Aynı zamanda, aşağı doğru enerjiyi ileri momentuma dönüştürürken aynı şekilde bazı olağanüstü yastıklama sağlar. Ayak problemleri olanlar için yastıklama sistemi inanılmaz!
Kaynak: waterfrontplayhouse.orgso Bunlar, spora baktığınız yöntemi dönüştürebilen en dikkat çekici giyilebilir yeniliklerden birkaçıdır. Bunlardan yararlanarak eğlenin!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post

Kat’ın 2014Kat’ın 2014

2016 güncellemesi en sevdiği TPS raporları: Bu hala 2014’ten itibaren en sevdiğimiz zarif iş kıyafetlerimizden bazıları, ancak 2016 favori iş kıyafeti önerilerimizi de kontrol etmek isteyebilirsiniz. Hafta içi her gün