Blogu Giydir Uncategorized Bir güzellik ürünü olarak mısır nişastası-Çok yetenekli güzellik bulma

Bir güzellik ürünü olarak mısır nişastası-Çok yetenekli güzellik bulma

Mısır nişastası, çoğu evin mutfak dolaplarında bulunan bir unsurdur. Gravies, çorbalar ve pudingler için bir kalınlaşma maddesi olarak kullanılır. Şimdi bunu bir güzellik tonik olarak düşünün. Bu kulağa geliyor mu? Hayır, Aha! Mısır nişastası olarak adlandırıldığı gibi, cildinize ve kafa derinize harikalar yaratabilen inanılmaz bir güzellik ürünüdür. Güzellik de deneyle ilgilidir ve bu yenilikçi, sonuç odaklı ve keyiflidir.
Yağlı saçlar için
En tipik olarak yağlılığından kurtulmak için saçlarımızı yıkama dürtüsünü hissetmiyoruz. Saç derinize biraz mısır nişastası serpin ve bir süre bekletin. Şimdi saçını fırçalayın. Nişasta tarafından emilen yağın çoğunu bulacaksınız.
Darangling düğümleri için
Karışık saçların nasıl önleneceğini mi merak ediyorsunuz? Bölgeye mısır nişastası uygulayın. Saç liflerini yağlamaya yardımcı olur ve saç kilitlerinizi çözmenizi kolaylaştırır.

Kaynak: Hairstation.com Oje için
Mat oje hazırlamak evde mısır nişastasını kullanarak kolay ve ekonomiktir. Mısır nişastasının küçük bir kısmını bir karıştırma kabında tırnak boyasına karıştırın ve mat efekti elde etmek için hemen tırnaklarınıza uygulayın.
Kaynak: kuru şampuan için imgur.com
Tezgahın üzerine satın alındığında kuru şampuanlar pahalıdır. Bunun yerine daha ucuz bir alternatife başvurabilirsiniz. Mısır nişastasını saçınıza serpin ve avuç içlerinizi kullanarak kafa derinize hafifçe ovalayın. Sonuç yağsız ve taze saçlar olacaktır.
Kaynak: yüz maskesi için whstatic.com
[SC: Mediad]

Altın ve elmas yüz bakımı için Beauty Salons’a çekten vazgeçin. Mısır nişastasını kullanarak evinizin konforunda mükemmel bir yüz maskesi hazırlayın. Her biri süt ve mısır nişastası 2 yemek kaşığı karışımına bir yumurta çırpın. Bu pürüzsüz macunu yüzünüze uygulayın. 15 dakika bırakın ve parlayan bir yüze durulayın.
Kaynak: Nextfashionblog.com yağlı yüz için
Yüzünüze az miktarda mısır nişastası tozlayın. Bu, size rahat bir nefes vererek fazla zahmetli petrolün emilmesine yardımcı olacaktır.

Kaynak: makyaj için ladycareehealth.com
Maskara – hacimli maskaralardan bahsetmek, hangi kız buna düşmez? Maskara’yı doğru şekilde uygulayın. Biraz mısır nişastası bunu edinmenize yardımcı olabilir. Küçük bir kap ve 1/2 ”bir maskara damlasına çekin, bir nokta mısır nişastası ekleyin. Bir kürdan ile karıştırın ve istenen etkiyi elde etmek için temiz bir maskara değnekiyle uygulayın.
Ruj Mattefier – Mat dudaklar almak herhangi bir kızın evcil hayvan hayalidir. Salona koşmak yerine, önce dudaklarınızı mısır nişastası ile tozlayarak ve sonra dudak renginizi uygulayarak evinizde aynı şeyi alın.

Oje Matteifer – Çiviler akşam için giyindiğinde ilk izlenimi yayınlar. Bir kap alın ve o süper modaya uygun mat görünümü elde etmek için tırnak cilasına bir tutam mısır nişastası ekleyin.
Kaynak: Blogspot.com Cilt bakımı için
Güneş yanığı Soother – 1 su bardağı mısır nişastasını suya karıştırarak bir güneş yanığını sakinleştirin ve yaklaşık yarım saat içinde kendinizi ıslatın.

Şimdi mısır nişastasını mutfağınızdan giyinme odanıza taşıyarak sinir bozucu güzellik sorunlarınıza veda edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post