Blogu Giydir Category Bir milyarder ortak – Natasha Poonawala gardırop

Bir milyarder ortak – Natasha Poonawala gardırop

Natasha Poonawala, milyarder eşi, bir sosyalist, Londra Ekonomi Okulu’ndan bir ekonomi mezunu, bir foodie ve ‘kalpte basit’ hakkında bilgi. Poonawallas’ın bu gelini olan bayanın, bir modacılığın, gerçek bir divanın yaptığı bir şapka daha var. Cömert bir kalple Natasha Poonawala, topluma mümkün olan her şekilde geri dönmeye ve aynı zamanda taptığı bir tasarımcı parçasına sahip olduğuna inanıyor. Bir kız asla çok fazla kıyafet, ayakkabı ve bu durumda da çok fazla şapka olamaz.
Moda anlarından bir göz atıyoruz, Glitz ve Verve anları.
Kaynak: Yüksek Topuk Gizli Gizlesha Poonawala: Labelsnatasha Poonawala ile dolu bir dolap bir tasarımcı kraliçenin mükemmel örneğidir; Etiketlerinin sahibi ve giydiği parçalara tam adalet yapıyor. Louboutins, Paco Rabane, Dior, Givenchy’den Manish Malhotra ve Sabyasachi’ye, hepsini giyiyor. Her ortaya çıktığında, paparazzi, moda bölümünde ufacık bir fiyaskoyu bulmaya hazırlanıyor ve her seferinde hayal kırıklığına uğruyor. Hepsini ikinci cilt gibi giyiyor ve inanalım.

1. Kokilaben Ambani’nin 80. Doğum Günü Bash’ta şık bir tek renkli çiçek elbisesinde Natasha Poonawala
Kaynak: Indiatimes.com2. Natasha Poonawala, Manish Arora tarafından 2012 baharında tasarlanan gümüş inşa edilmiş Paco Rabane elbisesinde, Lakme Moda Haftası S/R 2013’te göz kamaştırıcı benliğine baktı.
Kaynak: pinkvilla.com3. Natasha Poonawala, Mary Katrantzou’nun 2012 sonbaharında Grey Goose Style Du Jour Party’de, Natasha elbiseyi bir elbiseye dönüştürdü ve siyah louboutins ve mükemmel saç ve parlak pout.x ile eşleştirdi

Kaynak: pinterest.com4. Natasha Poonawala, en sevdiği Hintli tasarımcıları seçen birkaç kez Hintli bir dizi kez spor yaptı. İlk Anarkali lehenga cum elbisesi, bir ünlünün Sangeet işlevi için Manish Malhotra tarafından. Sabyasachi Mukhrjee’nin ikinci korkusuz lehenga, Kareena düğün işlevleri için onun tarafından giyildi. Üçüncüsü, Swades Foundation etkinliği için giydiği tasarımcı Varun Bahl tarafından. Kesinlikle şık ve muhteşem bir şekilde nasıl giyinileceğini kesinlikle biliyor.

[SC: Mediad]
5. Natasha Poonawala AM Far Gala için Dior onun seçimiydi. Temiz boyun çizgisi, elmasları, saçları ve daha iyi yarısı yanında, “milyar dolar” gibi görünüyordu.

Kaynak: pinterest.com6. Derby Love – Her seferinde, Natasha Poonawala, eşleşen bir stil ve moda duygusu ile belirgin bir şekilde harika bir kafa aşınmasına sahip olmasını sağlar. McDowell Signature Premier Indian Derby 2014 için Roland Mouret tarafından kırmızı kolsuz bir tulum giydi ve olağanüstü benliğine baktı. Derby görünümü doğru aksesuarları, bu durumda çantası ve güneş gözlükleri olmadan eksik. Mumbai’deki Hello Classic Derby yarışındaki Natasha Poonawala, ayrıntılı ve çarpıcı saç modeli ile gitmek için Dior ve platform pompaları giymeye karar verdi.
Kaynak: Vogue.insource: pinterest.com7. Golden Girl – Pallavi Jaikishan’ın moda dünyasının bir parçası olmasının 42 yılını kutlamak için bir partide Natasha Poonawala, ışıltılı bir altın Givenchy elbisesi giydi ve kıyafetlerini iltifat eden siyah pompalar ve Givenchy debriyajı ile zarif bir şekilde eşleştirdi.

11. Vikram Phadnis’in 25. yıldönümü defilesinde Natasha Poonawala siyah bir sari giydi. Alexander McQueen debriyajı taşıdı ve elmas küpeler giydi. Natasha Poonawala sari görüntüsü gözlere bir zevktir.
Kaynak: Vogue.in

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post