Blogu Giydir Uncategorized 25 Kanıtlanmış Jojoba Yağı Cilt ve Saçlar için

25 Kanıtlanmış Jojoba Yağı Cilt ve Saçlar için

Tüm güzellik dikkatli küçük hanımlar için, tam burada, kuru, çatlamış ve tahriş olmuş ciltlerin yanı sıra yönetilemez saçları silmek için bir ürün geliyor. Jojoba Oil, saçınıza hayal edebileceğinizden daha fazla yayılma ve dayanıklılık sağlar! Saçlarınızın ve cildin geçtiği her şey için, ihtiyaç duyduğu şey doğal bir şeydir.
Yani, daha sağlıklı ve uygulanabilir saçlar arıyorsanız, onlarca yıldır kendini kanıtlayan Jojoba Oil’e güvenin. Saçınızı ve kafa derisini çok fazla nem, dayanıklılık ve yönetilebilirlik (gres iota değil) ile doldurur. Her türlü saç için yararlıdır. Cildi zenginleştirir (parlak bırakır); Kışlar veya düzenli el yıkama sonucunda kuru, çatlamış veya çırpılmış cildi ve dudakları korur.

Jojoba Oil’in bilimsel arka planı hakkında daha fazla bilgi edelim:
Jojoba yağı hakkında bilgi edin
Ho-ho-ba olarak belirgin olan Jojoba, Jojoba bitkisinin tohumundan gelen sıvıdır.

Bazı büyüleyici gerçekler: Yerli Amerikalıların petrolü Jojoba tohumlarından başkasından çıkarmadığını anladınız mı? Yaraları ve yaraları tedavi etmek için kullandılar. Benzer şekilde, makineli tüfekler Jojoba kullanılarak yağlandı.
Görünüm: ‘Rafine edilmemiş’ jojoba yağı, biraz ceviz kokusu ile altın sıvı çıkarılır. Oysa ‘rafine’ jojoba yağı kokusuz olduğu kadar renksizdir. farkı fark ettiniz mi?

Raf ömrü hakkında konuştuğunuzda, jojoba yağı aspir yağı, kanola yağı, badem yağı veya skalen ile karşılaştırıldığında daha rafa dayanıklıdır, ancak hint yağı’nın yanı sıra hindistancevizi yağından daha azdır.
Fiziksel özelliklerden bahsederken, Jojoba bitkisi (tohumlar) tohum kuru ağırlık yağının yaklaşık% 40-50’sine sahiptir. Bu, soya fasulyesi gibi diğer yağlı tohum mahsulleri tarafından yaratılan miktardan daha fazlasıdır. Böylece, Jo, ayrı ayrı veya karışımlarda kullanılabilen çekici bir enerji kaynağı olarak ortaya çıkar.

Bilimsel Adı: Simmondsia Chinensis
Yerli: Güney Arizona, Güney Kaliforniya ve Kuzeybatı Meksika’ya

1. Nemlendirici ile başa çıkın:
Jo’nun gerçek zaman faydasını elde etmek için, sabahları ciltle birlikte 4-6 damla jojoba yağı uygulayın. Evet, gece, yatmadan önce de.
2. Kırışıklıkları ortadan kaldırın:
Kimse kırışıklıkları sevmez. Kaçış için en güvenli yöntem, buruşuk alanlara 1-3 damla jojoba yağı uygulamaktır. Daha hızlı emilim için dairesel hareketlerde masaj yapmaya devam edin.
3. Cilt bozukluklarını tedavi eder:
Jojoba yağı, bakteriyel büyümeyi kontrol altında tutan antibakteriyel özelliklere sahiptir. Anti-enflamatuar bir ajan olan Jo, tahriş olmuş cildi yatıştırır. A vitaminlerinin yanı sıra yağda bulunan E’nin de oynayacak bir işlevi vardır.
4. Makyajın kaldırılması:
Daha parlak bir tarafı göstermek için meşgul kadınlar (çalışma veya çalışma dışı) gereksinim makyajı değil mi? Makyajın kaldırılması için ne yapmalı? Zararlı kimyasallar içermeyen yeni bir şey var mı? Evet, jojoba yağı var-sadece bir pamuk topuna 3-4 damla koyun ve makyajı silin. Cildinizi nemlendirir – kuru olmaz (temizleyicilerle geleneksel anlaşmayı kullandığınızda elde ettiğiniz gibi). En iyi şey, göz makyajını temizlemek için de kullanabilmenizdir!
5. Yaşlanma Karşıtı Yağ:
Jojoba yağının en iyi anti-gerekli yağlardan biri olduğunu anladınız mı? Yaşlanma karşıtı özellikler sunan dünyanın en nemlendirici yağlarından biridir. Assistler ince çizgileri, yaş alanlarını ve görünür yaşlanma göstergelerini azaltır.
6. Çatlak Dudaklar:
Sezonun değişmesi dudakları etkiler – onu kuru ve çatlamış hale getirir. 1-2 damla jojoba yağı uygulayarak bunu üstlenin (kuruluk geri döndüğünü hissettiğinizde).
7. Yumuşak Topuklular:
Yumuşak ve öpülebilir ayaklar mı istiyorsunuz? Jojoba yağı için gidin. Jo uygulamadan önce ayaklarınızı 5-10 dakika için ılık suya batırın, ardından bir havlu ile kurutun. Nemi kilitleyen ve cilde pürüzsüz, gerçekten pürüzsüz bir his sağlayan ince bir mumsu tabaka geliştirir.
8. Mücadele Enfeksiyonları:
Bir veya iki damla jojoba yağı, rahatlamak için cilt üzerindeki enfekte/tahriş olmuş bölgeye kullanılmalıdır. Ancak günde iki kez yapın.
9. Yağlı cilde karşı savaş:
Evet, yağlı cilt cildinizi bastırabilir. Ancak Jojoba Yağı sayesinde, cildiniz kendi yağlarının üretimini durduran bu son derece hafif ve yetenekli yağın tadını çıkarabilir.
10. Kuru cilde karşı savaşın:
Kuru, lapa lapa muzdarip mi? Jojoba Oil, mükemmel bir nemlendirici olarak var, bu da kuru ve lapa lapa cildi, mükemmellik ve inançla!
11. Akne için Çalışır:
JO, akne tedavisinde kullanılan en önemli yağdır. “Yağ” ın akneyi nasıl ele aldığını tam olarak sorgulayacaksınız? Aslında, Jojoba yağı bir yağ değil, ancak Sebum üretimini kesen bir ‘balmumu esteri’. Bu nedenle, sivilce için çalışır.
12. Ölü Cilt:
Jojoba yağı, ölü cilt hücrelerini ve cilt safsızlıklarını mutlu bir şekilde temizler ve size ‘temiz ve temiz’ bir cilt sağlar.
13. Temizleyici:
Temizlik rutini söz konusu olduğunda (gözler dahil) jojoba yağı faturaya uyar. Jo asla kuru alanları ciltte tahriş etmez,nullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post

Kat’ın 2014Kat’ın 2014

2016 güncellemesi en sevdiği TPS raporları: Bu hala 2014’ten itibaren en sevdiğimiz zarif iş kıyafetlerimizden bazıları, ancak 2016 favori iş kıyafeti önerilerimizi de kontrol etmek isteyebilirsiniz. Hafta içi her gün