Blogu Giydir Uncategorized Üst Giysiler İpuçları Her hanımın kıyafetlerini yükseltmek için kullanabileceği

Üst Giysiler İpuçları Her hanımın kıyafetlerini yükseltmek için kullanabileceği

tanrısal Jacob tarafından

Şık ve modaya uygun giyinme, ustalaşmak uzun zaman alabilecek bir beceridir. Gardırobunuzla göz atmayı ve doğru kıyafeti keşfetmeye çalışırken kendinizi yaygın olarak keşfediyorsanız, sadece birkaç akıllı moda ipucu uygulama gereksinimi olabilir. Bugün, kıyafetlerinizi yükseltmenize ve her türlü fırsatta en iyinize bakmanıza yardımcı olacak dört stil ipucu topladık.

Bu kavramlar basit gibi görünse de, günlük olarak aldığınız yöntemi dönüştüreceklerdir. İster işe, arkadaşlarla dışarı çıkın ya da Pazar brunch’a gidin, gardırobunuz çok daha ilham verici hissedecek. Vücut tipinize, kişisel tarzınıza ve kişiliğinize göre seçimlerinizi değiştirebileceğinizi unutmayın.

Gardırobunuzu Durdur

İlk olarak, kendiniz yapmadığınız sürece modifikasyon için bir yer olmadığı için gardırobunuzu düzenleyerek ve gardırobunuzu düzenleyerek başlamanız gerekir. Sonuçta, sahip olduğunuzu anlamadan mükemmel bir kıyafet üretemezsiniz. Kıyafetlerinize harika bir göz atın ve artık kullanmadığınız veya sevmediğiniz herhangi bir şeye katkıda bulunmayı veya satmayı düşünün. Ardından, kalan ürünleri kategorilere dönüştürmeye odaklanın. Asılı olması gerektiğini ve gerisini katlamak için zaman ayırmayı unutmayın. Bu şekilde, gardırobunuzun önünde saatler geçirmeniz gerekmez, çünkü düzgün ve renk koordineli olacaktır.

Yüksek kaliteli öğeleri seçin

Formda ve uygun olan sonsuz bir kıyafet arzınız olmasını sağlamak, stratejik alışverişe ihtiyaç duyar. Bu nedenle, farklı durumlarda giymek için harika hissettirecek, premium malzemelerle yapılan yüksek kaliteli ürünler seçmek hayati önem taşır. Örneğin, en son koleksiyonu, benzersiz triko, desenli pamuklu gömleklerin yanı sıra güzel İtalyan çarşafları bulabileceğiniz Luella Fashion’dan inceleyebilirsiniz. Buna ek olarak, en kaliteli kaşmir karışım ipliğini kullanırlar. Sonuç olarak, malzemeler, dayanıklılık, uzun ömür ve nihai konfor sağlayan beceri ve beceri ile daha yüksek bir beceri ile yapılır.

Fotoğraf: Anna Tarazevich

Desenleri Karıştırın

Ayrıca bakınız

Moda, Mağaza ve Stil
70’lerin etkilenen moda tarzı 2022’de büyük geri dönüş yapıyor

Desenler, gardırobunuza biraz keyif ve eğlence katmak için mükemmel bir yöntemdir. Ayrıca, farklı desenleri karıştırmak daha yüksek bir etkiye sahip olabilir. Bu nedenle, temel renkleri kullanıyorsanız, şimdi çiçekler, çizgiler, kontroller ve daha fazlası gibi desenleri denemek için mükemmel bir zamandır. Ancak, çatışmadan ziyade kalıplarınızın eşleştiğinden emin olmanız gerekir. Örneğin, hakim olmak için bir baskıyı ve bir aksan olarak bir tane daha seçebilirsiniz. Alternatif olarak, tek bir rengi paylaşan iki farklı desen seçebilirsiniz.

Güçlü renklerle aksesuar

Accessorising, kıyafetlerinize kişisel bir dokunuş sağlayacaktır, bu da onu stilinizin gerekli bir parçası haline getirir. Gardırobunuzdaki gardırobun çoğu nötr renkteyse, bu, aksesuarlar söz konusu olduğunda, daha cesur renkler seçmekten çekinmeyin. Ayrıca, tüyler ve sinirli zincirler gibi farklı malzemeleri entegre etmekten korkmamalısınız. Düğmeler, pek çok insanın inanmadığı aksesuarlaştırmaya ek bir ektir. Örneğin, bir seti giysinizden bir tane daha değiştirebilirsiniz. En iyi yanı, bu stil tekniğini yapmak için özel dikiş becerilerine sahip olmanız gerekmediği ve tüm bütçeleri şekillendirebileceğinizdir.

Rulo Davila’dan fotoğraf

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post