Blogu Giydir Uncategorized 22 Saç, Cilt ve Sağlık İçin Muhallebi Apple’ın (Sitaphal) İnanılmaz Faydaları

22 Saç, Cilt ve Sağlık İçin Muhallebi Apple’ın (Sitaphal) İnanılmaz Faydaları

Çok nefis bir meyve, çok sayıda yüzyıl boyunca mütevazi muhallebi elması, bol miktarda sağlık yararları için çok yiyecek olarak kabul edildi. saç ve cilt de. Bugün, tam olarak bu konuda konuşmak istiyoruz ve bu yüzden mütevazi meyvenin sizin için nasıl çok iyi olabileceğine dair ayrıntılara gireceğiz. Lütfen okuyun ve iyi bilgilendirin.
Ama ilk olarak, muhallebi elminin besin değeri

Muhallebi elma beslenme değerleri

Nutrientamount
Temel Bileşenler
Protein5.2 g
Su183 g
Ash1.9 g
Kalori
Toplam Kalori235
Karbonhidrattan kalori213
Fat6.1’den kalori
Protein’den kalori17
Karbonhidratlar
Toplam karbonhidrat59 g
Diyet fiber11g
Yağlar ve Yağ Asitleri
Toplam FA725 mg
Doymuş yağ120 mg
Tekli doymamış FAT285 mg
Çoklu doymamış FAT100 mg
Omega-6 yağ asitleri100 mg
Vitamin
A15 Vitamini IU
C91 mg vitamini
Tiamin275 mcg
Riboflavin283 mcg
Niasin2.2 mg
B6500 MCG vitamini
Folate35 mcg
Pantotenik asit565 mcg
Mineraller
Kalsiyum60 mg
Demir1.5 mg
Magnezyum53 mg
Fosfor80 mg
Potasyum618 mg
Sodyum23 mg
Zinc250 mcg
Bakır215 mcg
Selenyum1.5 mcg

İşte muhallebi Apple Faydaları Listesi:
Muhallebi Apple’ın Sağlık İçin Faydaları:
1. Kilo almaya yardımcı olur
Aç olduğunuzda munch için en uygun atıştırmalık deyin, mütevazi meyve ‘sıska binny’ kategorisine girenler için en iyisi olurdu.
Yüksek kalori yüklüdür ve meyvede bulunan şekerler vücuttaki metabolizma oranını da biberlemekten sorumludur. Bu da yiyiciyi eskisinden çok daha aç hale getirir ve yemeklerdeki yiyecek alımı çok daha iyi olur. Bu nedenle, siz veya tanıdığınız birinin yemekle ilgili bir sorunu varsa, günde bir muhallebi elma yeme bozukluğunu yenmelerine yardımcı olabilir. Sağlıklı kilo da kazanılacaktı.

2. Daha iyi bir bağışıklık sistemi için
Tıp bilimi ve uzmanları her zaman bir meyve ve bu durumda bağışıklığınıza bakmak için bir muhallebi elması önerir.

Muhallebi elmaları olağanüstü bir vitamin ve antioksidan kaynağıdır ve ayrıca vücuttaki iltihabı yenmeye yardımcı olduğu ve genel olarak bağışıklık sistemini arttırdığı bilinmektedir. Bağışıklık sistemini güçlü ve sağlıklı tutmak için bir günün hizmeti olması gerekir. Meyve, vücudun patojenlere ve insan vücudu üzerindeki temizleme etrafındaki tamamen serbest radikallere karşı güçlü olmasına yardımcı olur. Günde bir muhallebi elması, vücudun güçlü ve formda kalmasına yardımcı olmak ima eder; Ayrıca hastalıkları uzak tutmaya yardımcı olur.
3. Enerji seviyelerinizi yenileyin
Çoğumuz çok yorgun ve sahip olduğumuz uyku miktarından, yaptığımız egzersiz ve takip ettiğimiz hafif diyetlerden bağımsız olarak, bir şeyler her zaman yanlıştır. Hala uyuşuk ve yorgun hissediyoruz. Bunun nedeni, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu enerji türünden yoksundur. Olağanüstü enerji kaynağı bir kez daha muhallebi elma. Meyve, kasların zayıflığını ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve ayrıca uzun vadede tükenme ile savaşır. Sadece bir hizmet, tükenmeyi uzak tutmaya yardımcı olur.

4. Doğal-kanser önleyici özellikler
Kanser için en iyi tedavileri ararken, tıbbi kaynaklar artık mütevazi muhallebi elma’nın kansere neden olan hücrelere neden olan hücreleri yenmeye ve öldürmeye yardımcı olan güçlerine işaret ediyor.
Muhallebi elma ağacının kabuğu, bitkisel takviyelerin üretiminde kullanılan bol miktarda tanen ve büzücü özelliklere sahiptir. Tam olarak devam edip metazın gerçekleşmesini engelleyebilen ve tümörlerin ve kanersların yayılmasından kaçınabilen bu bitkisel takviyelerdir.

Ve ayrıca kabukta büyük miktarda lif ve kolon zarını koruyan meyve vardır. Bu, bağırsaktan büyük bir toksik madde parçasını ortadan kaldırarak, kolon ve karaciğer problemleri risklerini düşürmeye yardımcı olur ve meyve de meme kanserinin ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olur.
5. Daha iyi beyin sağlığı için
Belleği güçlü ve beyni enerjik ve sağlıklı hale getirmek için, beyindeki GABA nöron kimyasal seviyelerinin motive edilmesine ve artırılmasına yardımcı olabilecek iyi bir karmaşık B vitamin kaynağına sahip olmalıdır. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki birçok tıp uzmanı ve beslenme uzmanı her gün bir muhallebi elması tüketmenizi önerecektir. Meyvenin anksiyete acıları ve bozuklukları, depresyon ve sinirlilik kontrolüne yardımcı olduğu bilinmektedir. Yapılan bazı çalışmalarda, muhallebi elmalarının korkunç Parkinson hastalığından muzdarip müşterilere yardımcı olduğu gösterilmiştir. Yüz gram meyvenin kolay bir şekilde sunulmasının, beynin en iyi şekilde çalışması için her gün ihtiyacınız olanın yaklaşık 20 civarında olan yaklaşık 0.6 gram B6 vitaminine sahip olabileceği söylenir.
6. Güçlü bir diş sistemi için
Meyve üzerinde chomping ve munching kesinlikle sağlık yararları getirir, ancak meyvenin derisi atılmamalıdır. Bunun nedeni, bir muhallebi elmanın derisindeki enzimlerin daha güçlü dişlere ve diş etlerine yardımcı olabilmesidir; Genel diş sağlığı, ne olursa olsun her zaman istenir ve istenir. Böylece cildi bir dahaki sefere dışarı atmadan önce, iyice yıkayın ve çiğneyinnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post